Опис

Любі друзі!

 

Асоціація «МОСТ» та Odessa Film Office з великою радістю представляють Міжнародний франко-український кінофестиваль короткометражних фільмів «МІСТ», створений за ініціативою Manon Gallet- арт-директорки кіно-асоціації "MOÇT" та покликаний стати справжнім культурним мостом між містами побратимами Одесою і Марселем!

Щорічний кінофестиваль відкриватиме нові імена і буде знайомити з першими роботами молодих талановитих українських та французьких режисерів.

Кінофестиваль «MOÇT» стане ефективним інструментом у сфері культурної взаємодії, чиїм завданням є будівництво мостів між Францією і Україною в галузі кіно, створення каналів співпраці, що підвищують мобільність молодих режисерів і їх команд, і що в підсумку стане родючим ґрунтом для майбутніх творчих колаборацій і франко-українського кіновиробництва.

 

3 листопада 2019 ми запрошуємо вас на перший Міжнародний франко-український кінофестиваль короткометражних фільмів «МІСТ» - фестиваль-анонс майбутнього великого кінематографічного проекту.

Програма кінофестивалю:

 

14:00 - Відкритий круглий стіл на тему: «Яке місце займають жінки в сучасному українському кінематографі»

17:00 - Показ 5 фільмів конкурсної програми фестивалю.

 

Фільми конкурсної програми:

1. L'AGE DES SIRÈNES d'Héloïse Pelloquet

2016 - 24 хвилини

2. LAZARE de Tristan Lhomme

2016 - 22 хвилини

3. LES PETITES MAINS de Rémi Allier

2017 - 15 хвилин

4. DES FLEURS de Baptiste Petit-Gats

2018 - 19 хвилин

5. CHASSE ROYALE de Lise Akoka et Romane Gueret

2016 - 28 хвилин

Вхід вільний.

 

Фестиваль-анонс організовано за підтримки Департаменту культури та туризму Одеської міської ради, Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні / Institut français d'Ukraine, Alliance Française Odesa / Альянс Франсез Одеса, RADAR, La Fémis, Міжнародної Асоціації Підтримки та Розвитку Української Культури, Мистецького об’єднання «Одеська кінокомісія», Filmar.online та Urban Music Hall.