Description

Досить поглянути на кількість нових будинків, які зводяться у всіх районах міста і готові запропонувати покупцям житло на будь-який бюджет - від малометражних однокімнатних квартир в спальному районі до просторих апартаментів в центрі міста. Популярність, яку здобули новобудови Одеси серед покупців, легко з'ясовна. 

1. Всі новобудови Одеси відрізняються сучасної поліпшеним плануванням, що включає в себе наявність просторої кухні, лоджій і великих вікон, які пропускають багато світла. Аналогічні об'єкти на вторинному ринку не можуть похвалитися такими умовами проживання, враховуючи любов радянських архітекторів до нераціонального використання простору і мініатюрним кухонька і коридорах.

2. Юридична чистота, якою володіє кожен новобуд Одеси, гарантує вам відсутність проблем з квартирою (житло від приватних власників може виявитися з "причепом" у вигляді незавершених угод з нерухомості, судових тяжб і інших негативних моментів

3. Сучасна інфраструктура, що включає просторий паркінг біля будинку (деякі забудовники пропонують придбати за додаткову плату окреме місце на критому паркінгу), а також цілодобовий супермаркет, аптеку і дитячий майданчик.

4. Нові комунікації - ось що вигідно відрізняє здані новобудови Одеси від самих, здавалося б, привабливих варіантів в старому житловому фонді. Вам не потрібно турбуватися про те, що через перенапруження перегорить проводка, а трубу в черговий раз прорве і весь будинок залишиться без води на цілий день.

5. Однородная социальная среда новостроек сводит на нет любые опасения, что новые соседи окажутся неблагополучной семьей или шумной компанией студентов. Как правило, купить новострой в Одессе могут себе позволить состоявшиеся люди: востребованные специалисты, успешные бизнесмены и молодые семьи - этим категориям жильцов свойственно ценить свой и чужой комфорт проживания.