Description

Фільм «П'ята терапія» присвячений одеському поетові, акторові і громадському діячеві Стасу Домбровському. Він написав сценарій для цієї картини і виконав в ній головну роль.

 

В юності він почав вживати наркотики. У 17 років він дізнався, що хворий на ВІЛ. Ця звістка змусило його розпочати ще більше вживати наркотики, що руйнувало його життя. Незабаром він почав красти і потрапив до в'язниці. Там у нього діагностували ВІЛ, гепатит і туберкульоз. У зв'язку з цим Стаса перевели в спеціальну палату, яку називають «п'ята терапія». У неї звозили безнадійно хворих пацієнтів. Незабаром після цього Домбровського звільнили з лікарні за станом здоров'я на півтора роки раніше терміну. Після цього почалася історія його одужання і неодноразові спроби кинути наркотики.

 

В основу сценарію фільму поклали публікації Домбровського на Facebook. «У соціальній мережі я розповідав про своє минуле. Мені було абсолютно все одно, що про мене подумають оточуючі. Головне, що на той момент я сам про себе вже багато чого зрозумів. Наприклад, я вставав з ранку, і у мене з'являлася бажання вжити наркотики або піти добути грошей старим шляхом (вкрасти). Але замість цього я сідав і виписував щось з минулого життя. І після того, як я це публікував - я міг уже спокійно продовжувати день і йшов працювати: стояв на вулиці, як жива скульптура, відвідував курси крою та шиття, робив якісь театральні проекти ... Словом, я виливав в Facebook свою ломку і йшов далі », - сказав Домбровський в інтерв'ю.