Описание

Студія Animagrad (FILM.UA Group) розкриває повний зірковий склад акторів дубляжу мультфільму у новому відео. Серед них — Катерина Осадча, Ніна Матвієнко, Назар Задніпровський, Олег Скрипка, Олег Фагот Михайлюта, учасники етногурту “ДахаБраха” та Сергій Притула, який завершив свою кар‘єру шоумена участю у проєкті “Мавка. Лісова пісня”.

Анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня”, прем’єра якого відбудеться вже 2 березня, об’єднав навколо себе відомих українських акторів, співаків, музикантів, культурних діячів та телеведучих.

Як стало відомо з пресрелізу FILM.UA Group, головна героїня Мавка заговорить голосом тендітної Наталки Денисенко, акторки театру, кіно та дубляжу. Рухи та пластику Берегині Лісу подарувала прима-балерина Національної опери та народна артистка України Катерина Кухар, а співачка Христина Соловій виконала у мультфільмі дві Мавчині пісні. Як стверджують творці стрічки, це унікальний досвід, коли до створення анімаційної героїні були залучені одразу три зіркові особистості.

Телеведучий у минулому, а нині засновник однойменного благодійного фонду Сергій Притула подарував свій голос манірному Фролу, стилісту Килини. Озвучування відбулось ще до початку повномасштабної війни. Участь в проєкті «Мавка» стала заключною роботою Сергія у розважальній сфері, цим він завершив свою кар‘єру актора і шоумена, діляться творці фільму. Хоч образ Фрола зовсім не схожий на образ Сергія, він швидко увійшов у роль, імпровізував та вигадував жарти для свого героя прямо в студії звукозапису.

“Фрола навряд чи можна назвати позитивним героєм, але я якраз таких і люблю. Бо позитивні персонажі завжди прісні. А тут можна погратись із характером. Плюс, він змінюється протягом мультфільму. Десь він підлий, десь — мужній, а десь — зовсім не той, за кого себе видає. Щасливий завершити свою акторську кар’єру саме з Фролом”, — говорить Сергій Притула.

Музикант Олег Скрипка дублював Повелителя Небуття, одного з чотирьох Вищих Духів Природи — Того, Що у Скелі Сидить. А народна артистка України й акторка Наталія Сумська втілила роль Знахарки, мудрої цілительки.

Актор Назар Задніпровський подарував свій голос поважному Старійшині Лісу — Лісовику. Лукашів Дядько Лев заговорив голосом музиканта Олега Фагота Михайлюти.

Телеведуча Катерина Осадча отримала унікальну нагоду дублювати відразу декількох героїнь — українських жінок різного віку. Для цього їй довелось змінювати тембр голосу, зважаючи на те, яку саме героїню вона озвучуватиме. Ніна Матвієнко, співачка та народна артистка України, розповість передісторію, з якої розпочинається наш мультфільм.

До процесу дублювання також долучились учасники етногурту “ДахаБраха” — Ніна Гаренецька, Марко Галаневич, Олена Цибульська та Ірина Коваленко. Вони стали прообразами для героїв стрічки й “зіграли” самих себе — музикантів, друзів Лукаша, які надихнули його слухати себе та йти до своєї мрії попри все. Крім того, гурт створив саундтреки до мультфільму — адаптацію народної пісні “Кроковеє колесо”, що вже впізнають і люблять прихильники по всьому світу, та автентичну українську “Веснянку”, якою анімаційні персонажі зустрічають весну. Також у мультфільмі пролунає пісня з народної творчості “Шо з-под дуба” у виконанні бенду.

Раніше команда вже представила частину зіркових голосів. Відомо, що співак Артем Пивоваров дублював Лукаша, акторка й шоувумен Олена Кравець — лиходійницю Килину, лідерка гурту The Hardkiss Юлія Саніна втілила Русалку Водяницю, а співак Михайло Хома (DZIDZIO) — Шумника Гука.

Крім цього, як повідомляється, глядачі почують унікальний спів Марічки Квітки, переможниці шоу “Голос країни-12”, артистки, етнографині, фольклористки та директорки колишнього Українського Інституту Історії Моди, експерти якого допомагали команді “Мавки” розробити традиційне вбрання для персонажів стрічки. У мультфільмі творці використали автентичну народну пісню “Гарная” у виконанні співачки, що є саундтреком іншого знакового циклу “Спадок”, присвяченого українській культурі.

Дивіться у спеціальному відео потужний зірковий склад, а також анімаційних героїв зі Світу Людей та Світу Лісу, яких вони озвучили.

Анімаційний фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Держкіно), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кінотеатральну дистрибуцію здійснює FILM.UA Distribution та “Кіноманія”.