Описание

Вийшов офіційний трейлер пригодницько-історичного екшену “Довбуш” режисера Олеся Саніна, виробництва компанії Pronto Film. Кінопрокат заплановано на осінь 2021.

 

Фільмування одного з наймасштабніших та найамбітніших українських кінопроєктів за часів Незалежності буде відновлено на початку червня цього року, йдеться на сайті Держкіно.

 

Вихід фільму “Довбуш” в український кінопрокат заплановано на осінь цього року. Точну дату прем’єри творці обіцяють оголосити вже незабаром.

 

За темою: “Довбуш”: фільм Олеся Саніна про легендарного ватажка опришків вийде восени 2021 року

 

Події стрічки відбуваються в Карпатах на початку XVIII століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості.

 

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

 

Дивіться трейлер фільму “Довбуш”

Видео