Опис

 

🔸З 6 по 17 липня 2021 року відбудеться 74-й Міжнародний Каннський кінофестиваль, одна з головних подій світової кіноіндустрії.  На  Festival de Cannes  будуть представлені дві стрічки від України.

🔸В конкурсній програмі “Тиждень критики” відбудеться світова прем'єра ігрового фільму режисера та сценариста Елі Ґраппа – “Ольга”, створеного за участі української кінокомпанії Pronto Film.  В програмі Спеціальних показів  бере участь  документальний фільм Сергія Лозниці  “Бабин яр. Контекст”.

🔸Паралельно з фестивальною програмою працюватиме один із найпрестижніших міжнародних кіноринків Marché du Film на якому Україна вп'ятнадцяте буде представлена національним павільйоном.

🔸Павільйон за підтримки Держкіно організовують  КМКФ “Молодість”, Українська Кіноасоціація, Асоціація кіноіндустрії України, Українська Кіноакадемія, ОМКФ, кінокомпанія FILM.UA та інші профільні спілки та продюсерські компанії. На фестиваль та кіноринок у Каннах акредитовано майже 40 українських діячів кіногалузі. 

🔸«Каннський кінофестиваль має надзвичайно важливе значення для розбудови культурної дипломатії України та розвитку кіновиробництва в країні. Національний павільйон у Каннах має на меті представити потужності України для розвитку міжнародного співробітництва та посилити її імідж як надійного парт

Відео