Опис

Драматична комедія «Смак свободи» від режисера серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» Олександра Березаня, виробництва Ganza Film, розповість історію, що поєднує погляди та проблеми сучасного покоління з минулими.

 

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” в пресслужбі фільму, зйомки драматичної комедії «Смак свободи» будуть скоро розпочаті. Стрічка, режисером якої виступить Олександр Березань, повідає історію про дві жіночі долі, з різницею у 100 років та однаковими прагненнями і мріями – зробити щось нове та потрібне, створювати, а не споживати, показати різноманіття та універсальність української кухні, зробити людей щасливішими.

 

За темою: 10 найдорожчих фільмів, на які держава виділила кошти у 2020 році

 

За сюжетом, молода дівчина-кухар Варя втрачає роботу, бо її висока кухня нікому не потрібна у придорожному кафе. Яскрава,гонорова, дотепна- вона тікає зі сходу на захід країни аби довести, що життя – це не вирок! Неочікувана знахідка — книжка забутої легенди української кухні Ольги Франко, запалює дівчину на сміливу мрію — відкриття ресторану імені пані Ольги. Чи вдасться їй це зробити, попри недовіру оточуючих?

 

Дивіться тизер стрічки «Смак свободи».

Відео