Опис

Netflix презентував трейлер і анонсував реліз свого першого фільму, знятого в Україні, – комедійного бойовика «Останній найманець» (The Last Mercenary) з Жан-Клодом Ван Даммом, який було створено в партнерстві з кінокомпанією Apple Tree Vision (одним з засновників якої виступають вітчизняні Star Media).

Як повідомляється, світова прем’єра фільму про політичні інтриги у Франції з Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі відбудеться на стрімінговому сервісі Netflix 30 липня 2021.

«Останній найманець» (The Last Mercenary) – це міжнародний кінопроект спільного виробництва кінокомпанії Apple Tree Productions (одним з засновників якої виступають вітчизняні Star Media – член Української Кіноасоціації) і найбільшого в світі онлайн-кінотеатру Netflix.

Це перша стрічка, яка претендує на відшкодування кешрібейтів в Україні, які почали діяти за новим законом про кіно з 2019 року.

Як відомо, велика частина фільмування проходила в Києві влітку 2020 року.  При пошуку локацій головним фактором була схожість з Парижем – зйомки проходили у готелях Premier Palace та Fairmont, на вулиці Костянтинівській, у нічному клубі Tootsie та інших місцях міста. Спеціально для фільму київський «Сільпо» (вул. Ярославській, 56А) перейменували на Votre Marche (фр. «Ваш ринок»). Заради зйомок частину вулиці декорували французькими написами, вивісками та дорожніми знаками. Також знімали у Парижі, адже за сюжетом події розгортатимуться у Франції.

Жан-Клод Ван Дамм зіграв колишнього секретного агента і найманця Річарда Брумера, який працює під псевдонімом Туман. Він намагається врятувати свого сина від помилкових звинувачень в наркоторгівлі та захистити його від мафії.

Дивіться міжнародний трейлер фільму «Останній найманець» (The Last Mercenary).

Відео