Опис

Вийшов новий тизер-трейлер анімаційної стрічки «Мавка. Лісова пісня»

До 150-річчя Лесі Українки студія Animagrad представила новий тизер-трейлер мультфільму «Мавка. Лісова пісня». Побачити анімаційний фільм можна буде в 2022 році.

“У центрі сюжету тизера-трейлера – одна з найдинамічніших сцен мультфільму, де Мавка, завдяки своїй чарівній силі Берегині та Душі Лісу, рятує стадо наляканих зубрів, що занесені до Червоної Книги України та перебувають під загрозою зникнення. Крім цих велетнів, у відео з’являються й інші рідкісні тварини. Так ми хотіли нагадати про екологічну місію проєкту, партнером якої є Всесвітній фонд природи WWF-Україна”, – говорять творці стрічки, українська студія Animagrad (FILM.UA Group) .

В ролику можна побачити Магічний Ліс, мальовничі села, що з висоти пташиного польоту нагадують автентичні візерунки українських писанок, і головних героїв: Мавку, Лукаша, Жабокиць Квуся та інших магічних істот.

Режисери стрічки – Олександра Рубан та Олег Маламуж. Продюсери – Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов. Лінійні продюсери – Яна Медведєва, Олександра Луценко Сценарист – Ярослав Войцешек. Постпродакшн-студiя – Postmodern Postproduction, яку, до речі, Netflix обрав для дубляжу фільмів українською мовою.

 

«Мавка Лісова пісня» – повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad («Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Роксолана»), заснований на образах із драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та древніх міфів. Це історія про чудодійну силу любові, яка здатна об’єднувати, рятувати і дарувати життя. У проєкті переплітаються безліч елементів традиційної та сучасної української культури: міфології, літератури, музики і танцю.

Відео