Опис

Короткометражний фільм «Анна / Anna Short Film», який має шанс опинитися серед номінантів на Оскар в 2021 році, отримав одразу три нагороди на незалежному фестивалі короткометражних фільмів Via dei Corti. 

 

Днями драма перемогла у номінаціях «Найкращий фільм», «Найкраща актриса» та «Найкращий монтаж» на незалежному фестивалі короткометражних фільмів в Італії. Журі фестивалю Via dei Corti, присуджуючи нагороди, зазначило: “За зрілість постановки, яка за лічені хвилини може окреслити всесвіт головного героя і, водночас, з явною іронією розповісти про зустріч між різними культурами”.

Короткометражний драматичний фильм 2019 року «Анна», спільного виробництва України, Великобританії та Ізраїлю, зрежисований ізраїльським режисером Декелем Беренсоном, розповідає про матір-одиначку, що відправилася на вечірку завдяки оголошенню по радіо.

За сюжетом, Анна – одинока мати середнього віку. Вона живе у невеликому промисловому місті на охопленому війною сході України. Анна працює на м’ясопереробному комбінаті, мешкає в старій занедбаній квартирі та мріє про краще життя для себе і своєї 16-річної доньки. Головна героїня відчайдушно прагне змін. По радіо їй трапляється реклама вечірки, яку влаштовують для іноземців, що подорожують у пошуках кохання. Анна вже багато років не виходила на люди, проте вирішує скористатися нагодою. На вечірці Анна постає перед суворою реальністю: дискримінацією за віком та справжніми намірами американських чоловіків. А ще вона несподівано зустрічає свою неповнолітню дочку – та теж прийшла на вечірку. Мати та дочка ніяковіють, усвідомлюють принизливість ситуації і вирішують попрощатися з мріями на краще життя.

Відео