Опис

Фільм «Антон і червона химера» Зази Урушадзе вийде в прокат 18 березня

Історична драма «Антон і червона химера» режисера Зази Урушадзе оповідає реальну історію дружби двох маленьких хлопчиків у період окупації України більшовиками та Голодомору в Україні (трейлер).

Кінопрокат повнометражного художнього фільму «Антон і червона химера» почнеться навесні, 18 березня. Стрічка копродукції України з Грузією «Антон і червона химера» ( «Антон», «Антон, his friend and the Russian revolution») - останній фільм відомого грузинського режисера Зази Урушадзе, номінанта на «Золотий глобус» і «Оскар» за фільм про війну в Абхазії «Мандарини».

Сценарій фільму був написаний за мотивами книги «Антон, його друг і російська революція» канадського письменника Дейла Еслера, нащадка німецьких колоністів. Автор писав по згадках свого дядька, який і став прототипом головного героя - Антона.

 

За сюжетом драми, Південь України, 1920 рік. Початок експропріації і великого терору України більшовиками перед першою хвилею голодомору. Двоє маленьких хлопчиків Антон і Яша мимоволі стають свідками великих історичних подій - збройного повстання селян проти більшовиків. Події навколо себе вони сприймають як цікаву гру і їх дружбу не зможуть зруйнувати ні червона химера російської революції, ні весь кривавий ХХ століття ...

Відео