Опис

Документальна стрічка Сергія Лозниці «Бабин Яр. Контекст» увійшла до програми 74-го Каннського кінофестивалю. Фільм буде представлений в програмі спеціальних показів.

Як стало відомо, відбірковий комітет 74-ого кінофестивалю у Каннах, який цього року відбудеться з 6 до 17 липня, оголосив офіційну програму. У програму “Спеціальні покази” Festival de Cannes увійшов український документальний фільм “Бабин Яр. Контекст  / Babi yar. Context” Сергія Лозниці, де відбудеться його світова прем’єра.

Стрічку «Бабин Яр. Контекст» створено на основі однойменного документального проєкту, який розробив Сергій Лозниця спільно з Меморіальним центром Голокосту “Бабин Яр”. Виробництвом займалася компанія ATOMS & VOID. Фільм розповідає про події, які призвели до вбивства 33 771 єврея в окупованому нацистами Києві 29-30 вересня 1941 року, а також про наслідки цієї трагедії.

За темою: “Це справа всього мого життя” – Лозниця зніме фільм про масові розстріли у Бабиному Яру

Загалом стрічка складається з 20-25 епізодів, змонтованих з архівного матеріалу, знятого в період з 1941-го – починаючи з вторгнення нацистів на територію СРСР – по 1966 рік, коли був організований перший архітектурний конкурс на проєкт меморіалу в Бабиному Яру. Кожен епізод – завершений сюжет, прямо або побічно пов’язаний із трагедією Бабиного Яру.

Дивіться один з епізодів документального проєкту Сергія Лозниці «Бабин Яр. Контекст».

Відео