Опис

Напередодні релізу фільм Надії Парфан «Це побачення» отримав спеціальну відзнаку журі на Берлінському міжнародному кінофестивалі. Стрічку можна безкоштовно переглянути в онлайн-кінотеатрі з території України до 6 квітня.

Онлайн-кінотеатр Takflix опублікував нову стрічку з циклу Takflix Original — «Це побачення» Надії Парфан. У лютому цього року міжнародне журі 73-го Берлінського кінофестивалю нагородило стрічку спеціальною відзнакою в короткометражному конкурсі. Як зазначається, всього на конкурс подавалися понад 4000 фільмів, 20 з яких потрапили в програму, а три — стали призерами.

це побачення берлінале

Фото з Берлінале / пресслужба фільму

«Я хочу присвятити цю відзнаку ЗСУ, жінкам у війську та військовим ЛГБТК+, які пішли захищати нашу державу попри те, що вона досі не захищає їх конституційні права. Україна має якнайскоріше легалізувати одностатеві партнерства і дати родинам військових ЛГБТК+ такий самий статус, як і всім іншим. Закликаю Верховну Раду України якнайскоріше прийняти законопроєкт №9103 і долучитися до #тиснузапартнерства, бо сьогодні це як ніколи #НаЧасі», — наголошує Надія Парфан.

«Це побачення» — дебютний ігровий фільм Надії Парфан, знятий єдиним кадром. Це історія про столицю країни, в якій триває повномасштабна війна, але не припиняється життя у всіх його проявах. На світанку по Києву з шаленою швидкістю мчить авто. Коли воно нарешті гальмує, з машини виходить людина у камуфляжі. На неї чекають.

Зйомки фільму відбувалися у вересні 2022 року в Києві. За задумом творчої групи, стрічку знімали в «блакитну годину» — на світанку, в перші хвилини по завершенню комендантської години. Для проїзду авто на високій швидкості залучали професійного авто-мотокаскадера Максима Волинця. Патрульна поліція Києва перекривала рух у двох ділянках маршруту, щоб запобігти аварійним ситуаціям.

Дивіться фільм онлайн за посиланням. Нижче переглядайте тизер про життя у місті під час повномасштабного вторгнення..

Це другий фільм з циклу Takflix Original, власного виробництва онлайн-кінотеатру Takflix. Першим стала короткометражна документальна стрічка «Голубівники Києва» від творців «Вхід через балкон»,  яку можна безкоштовно переглянути на сайті онлайн-кінотеатру з території України до 30 березня.

Стрічка «Це побачення» знята за підтримки Британської Ради в Україні та Українського Інституту в межах Сезону культури Велика Британія/Україна у партнерстві з британською платформою Nowness.com, де незабаром відбудеться міжнародна онлайн-прем’єра. Виробництво фільму здійснили українські кінокомпанії Phalanstery Films та Radar Films.

Це побачення