Опис

Відтепер спортивну драму «Пульс» режисера Сергія Чеботаренка, створену на основі реальної історії української паралімпійської чемпіонки Оксани Ботурчук, можна переглянути онлайн на Netflix.

Про це повідомляється на фен-пейдж Netflix Ukraine в facebook. «Пульс» розповідає історію спортсменки, легкоатлетки, паралімпійської чемпіонки 2008 року Оксани Ботурчук, яка в юності потрапила у важку аварію. Проте любов до бігу й віра в себе роблять дива, всупереч усяким «неможливо».

За сюжетом фільму, юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

Дивіться офіційний трейлер фільму. Пропонуємо також переглянути відео-backstage, яке дозволяє зазирнути за лаштунки спортивної драми, та емоційні миті, технічно складні сцени, дублі, кадри, проїзди, “стоп, знято!”. Як вийшло в професійної команди перетворити НСК «Олімпійський» на стадіон у Пекіні — дивіться у відео.

У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

Фільм, виробництва KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава»«Захар Беркут»«Ціна Правди»), створено за підтримки Міністерства культури України. Режисер — Сергій Чеботаренко, автори сценарію — Ярослав Войцешек, Максим Черниш. Оператор — Юрій Король, художник-постановник — Марія Островська, художник з костюмів — Руслан Хвастов, художник із гриму — Алла Леонова. Продюсер — Єгор Олесов.

Нагадаємо, спортивна драма «Пульс» Сергія Чеботаренка вийшла в національний прокат 22 липня 2021 року, і за чотири тижні прокату довела свої збори до 3 млн грн.