Опис

Одеська кіностудія представила офіційний трейлер повнометражного фільму режисера Костянтина Коновалова Фортеця Хаджибей. На кіноекранах країни стрічка з'явиться 15 жовтня 2020 року. 

Події фільму відбуваються в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор'я. Козак Андрій має передати важливу інформацію у Стамбул. Для цього йому треба визволити з темниці батька своєї коханої – турецької красуні Фатіми. Молоді люди наважуються на ризиковану операцію.

Кінопроєкт цієї пригодницької історичної стрічки з робочою назвою «Пам’ять сонця» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Стрічку створено у копродукції України, Грузії та Туреччини. Режисером картини є Костянтин Коновалов, автори сценарію – Євген Тимошенко та Костянтин Коновалов, за участі Мірзи Давітая. Генеральний продюсер фільму – Андрій Осіпов (Одеська кіностудія, Україна).

В ролях: Олександр Соколов, Дерен Талу, Іраклій Маруашвілі, Катерина Шевченко, Юрдаер Окур, Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв, Дмитро Рибалевський, Денис Фалюта, Сюхан Самьєлі, Вячеслав Український, Володимир Міняйло, Ігор Волосовський, Анатолій Дриженко, Ірина Новосьолова.

Зйомки фільму відбувались на натурному майданчику і в павільонах Одеської кіностудії, у Білгород-Дністровській фортеці, на березі Чорного моря та на Дунаї.

Відео