Опис

Короткометражний фільм Solitude режисерки Єлизавети Сміт відібрано до конкурсу Raindance Film Festival, який відбудеться офлайн із 28 жовтня до 7 листопада  

Стрічка Solitude є також однією із п'яти картин, відібраних з усіх короткометражних стрічок фестивалю до номінації Best Short of the Festival 

Raindance Film Festival є найбільшим незалежним кінофестивалем у Великій Британії та входить до 50-ти найкращих міжнародних кінофестивалів за версією журналу Variety. Додатковою перевагою участі у Raindance Film Festival є те, що відібрані на конкурс короткометражні фільми будуть кваліфіковані на престижні світові премії "Оскар" і BAFTA й можуть отримати шанс поборотися за ці найпрестижніші нагороди.

Короткометражний фільм Solitude створений кінокомпанією TABOR Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисер та автор сценарію картини - Єлизавета Сміт, продюсери - Олександр Фоменко, Аліна Горлова, Олена Яковицька, оператор-постановник - В’ячеслав Цвєтков, художник-постановник - Марія Хом'якова.

 

 

Аномально великий шторм виносить на берег міста авіабомбу часів Другої світової війни. Міська влада вирішує евакуювати район, у якому це сталося. Христина, сорокарічна самотня жінка, слідує інструкціям рятувальників і прибуває в пункт збору людей — театр. Саме там вона зустрічає Іллю, монтувальника сцени, який відповідальний за розміщення людей. Та напевно, ці двоє зустрілися не просто так.

Відео