Опис

Головою франко-українського журі MIСT Film Festival 2021 року став продюсер та режисер Олексій Гладушевський.

До складу журі фестивалю МІСТ 2021 року увійшли:

Олексій Гладушевський (Україна)

Сара Сантамарія-Мертенс (Франція)

Сергій Буковський (Україна)

Андреа Кастекс (Франція)

Марина Багрій-Шахматова (Україна)

Гійом Марті (Франція)

Le jury du festival franco-ukrainien de courts métrages MIСT sera cette année et pour sa troisième édition, présidé par le producteur et scénariste ukrainien Oleksiy Gladushevsky.

Le jury chargé de déterminer les lauréats des sélections fiction, documentaire et films d’animation sera composé de : 

Alexey Gladouchevski (Ukraine)

Sarah Santamaria-Mertens (France)

Sergueï Boukovski (Ukraine)

Andréa Castex (France)

Marina Bagriy-Shakhmatova (Ukraine)

Guillaume Marty (France)

 

ОЛЕКСІЙ ГЛАДУШЕВСЬКИЙ

Україна

 

Журналіст, редактор, сценарист, режисер, продюсер.

 

У 2006 році почав працювати на телеканалі СТБ журналістом на проекті «Зіркове життя». Пізніше став сценаристом, потім шеф-редактором і, нарешті, керівником проектів «Зіркове життя» і «Мосфільм: Невідома версія». Через два роки очолив творче об’єднання «зіркових» проектів, де до перерахованих вище додалася «Моя правда».

 

У 2011 році розпочав роботу над реаліті «Зважені та щасливі». Спершу як керівник, а з 2012 року очолив ТО, куди додалося шоу «Холостяк». У 2013 році ТО створило гучний другий сезон проекту «Вагітна у 16». Три сезони модельного реаліті «Супермодель по-українськи» та сезон «Топ-модель по-українськи» також були створені ТО під керівництвом Олексiя.

 

У період з 2015 по 2017 був актором і продюсером декількох короткометражних фільмів («Напрокат», «Медея», секція Cannes Short Film Corner 2015, 2017). В даний момент в якості продюсера та режисера закінчує зйомки документального фільму «Вінілове місто К», про «вінілову» культуру в Україні.

 

У серпні 2017 року Олексій стає генеральним продюсером Нового каналу. За цей час оновлюються поточні проекти, розробляється власний серіальний контент, відроджується шоу «Хто проти блондинок?», розробляється і виходить в ефір реаліті «Екси», а також реаліті «Подіум» з ведучою – топ-моделлю зі світовим ім’ям Наталією Гоцій. З березня 2019 року Олексій Гладушевський призначений Генеральним директором Нового каналу.

 

В 2019 році Олексій разом з Регіною Мар’яновською-Девидзон заснували кінокомпанію Real Pictures (Ріал Пікчерс).

 

БУКОВСЬКИЙ

Україна

 

Кінорежисер, викладач, актор, продюсер

 

Народився  у Башкирії в родині кінорежисера Анатолія Буковського та актриси Ніни Антонової.

 

Закінчив  КДІТМ ім. Карпенка – Карого у 1982 році за спеціальністю кінорежисура документального кіно.

 

З 1982 до 1995 працював на кіностустудії  “Укркінохроніка”.
Багатократний призер та лауреат міжнародних кінофестивалів.

 

Народний артист України, лауреат  Національної премії України імені Тараса Шевченка.

 

Член Журі міжнародних кінофестивалів у Лейпцігу (Німеччина), Лісабоні (Португалія), Дьорі (Угорщина), С-Петербурзі, Єкатеринбурзі (Росія), Тирге-Муреші (Румунія), Єревані (Вірменія), Києві (Молодість),DocuDays (Київ, Україна), Одеський міжнародний кінофестиваль (Україна).

 

Член Національної Спілки кінематографістів України Член Української кіноакадемії.

 

САРА САНТАМАРІЯ-МЕРТЕНС

Франція

 

Сценаристка, продюсер.

 

Закінчивши прикладну магістратуру зі сценарного та аудіо-візуального письма, у 2014 році Сара Сантамарія-Мертенс приєднується до першого циклу курсу «Створення телевізійного серіалу» у кіношколі la Fémis. Там вона зустрічає Анджелу Суп, з якою створює серіал «HP».

 

Водночас, вона працює сценаристом повнометражних фільмів і знімає свій перший короткий метр «Сліпий секс», який потрапляє в програми численних фестивалів та отримує декілька нагород (Premiers Plans d’Angers, Festival du Moyen-Métrage de Brive, Clermont-Ferrand , Палм-Спрінгз, вибір César 2018).

 

Перший сезон «HP» (нагорода за найкращий 26-хвилинний серіал на Фестивалі фікшн TV в Ла-Рошелі) було вироблено компанією «Lincoln TV». Серіал вийшов в ефір на OCS у грудні 2018 року.

 

У 2020 році Сара продюсує серіал «Fluide», сценарій до якого написали Томас Каден та Джозеф Сафф’єдін. Ця драмедія, що розкриває теми сексу та вільних стосунків у форматі 10×6-хвилин, була створена Келією для Arté Creative.

 

У листопаді 2021 року виходить 2 сезон «HP», який вона написала і зняла в співавторстві з Анжелою Суп. Одночасно вона працює над своїм першим повнометражним фільмом «Хлопці не думають так, як ти» (Les Garçons ne pensent pas comme toi) виробництва компанії «Rezo».

 

АНДРЕА КАСТЕКС

Франція

 

Кінодистриб’ютор.

 

Андреа народилася і виросла в Парижі, де здобула ступінь магістра з права, економіки та аудіо-візуального менеджменту.

 

У 2013 році вона переїхала до Мехіко, де створила та протягом семи років очолювала відділення кінодистриб’юторської компанії «Piano», мексиканської продюсерської компанії.

 

Вона стала дистриб’ютором понад тридцяти художніх фільмів, зокрема фільму «Квадрат», відзначеного Золотою пальмовою гілкою чи документального фільму «Варда очима Аньєс».

 

Вона також була запрошена як упорядник програми фестивалю «Oaxaca Cinema» у 2016, 2018 та 2020 роках та його віртуального кінозалу.

 

Зараз Андреа працює як консультант з кінодистриб’юції, проводить курси та семінари, присвячені цій тематиці та працює над своїм першим подкастом.

 

МАРІНА БАГРІЙ-ШАХМАТОВА

Україна

 

Сценаристка, редакторка кіно, журналістка, продюсерка, громадська діячка.

 

Членкиня правління Національної спілки кінематографистів України, заступниця голови Одеського відділку спілки.