Odesa Film Office - офіційна міська організація, яка займається просуванням міста Одеси, як найкращої комфортної різноманітної кінолокації для зйомок відеоконтенту будь-якого жанру та призначення.

Наша місія - розширити культурні та економічні можливості міста Одеси як південного центру кінематографії України, де КІНО проходить всі етапи свого життєвого циклу – від сценарної заявки до фестивального і прокатного успіху та знаходить своє відображення в багатьох творчих проектах, які ми реалізуємо зараз та плануємо!

Odesa Film Office створений в лютому 2019 року, але наш досвід з супроводу кінознімальних груп в Одесі / передмісті починається з 2013 року. Ми якісно та в найкоротші строки забезпечуємо:

  • отримання суб'єктами кінематографії погодження на проведення кінозйомок та / або створення аудіовізуального твору з використанням рухомого та / або нерухомого майна державної та / або комунальної власності, у тому числі земельних ділянок;
  • отримання суб'єктами кінематографії погодження на проведення кінозйомок та / або створення аудіовізуального твору на дорогах, мостах, вулицях, в історико-культурних заповідниках, у парках, природних заповідниках, на водоймах;
  • організацію переговорів з власниками, користувачами рухомого та / або нерухомого майна приватної форми власності з метою отримання згоди на проведення кінозйомок та / або створення аудіовізуального твору з використанням такого майна.

Принцип нашої роботи – ЄДИНЕ ВІКНО на всю структуру виконавчих органів Одеської міської ради, що максимально спрощує отримання дозвільної документації та організацію процесу проведення зйомок.

Заявку на узгодження локацій і сприяння в організації проведення зйомок в м.Одеса / передмісті можна відправити безпосередньо з нашого сайту - відправити заявку

Пропонуємо підприємствам і організаціям Одеси і Одеського регіону взяти участь у сприянні розвитку кіновиробництва і стати партнерами Одеської кінокомісії - відправити заявку

У період з 2013-2019 роки нашою допомогою скористалися понад 200 українських і зарубіжних кінопроектів!

Наше головне завдання - створення і підтримка на території Одеси якісних сервісних умов для сучасного кінобізнесу.

Ми щиро віримо, що Одеса – абсолютно кінематографічне і кіногенічне місто України.

Одеса - справжня КІНОДІВА! Більше 100 років її красу знімають провідні вітчизняні та зарубіжні режисери, її обирають для роботи успішні продюсери, оператори, актори!

Наше місто - це перлина талантів кіно, батьківщина справжніх кінозірок і кіномитців!

Наші контакти